Kvalitná obuv do prírody, trekingové topánky a Emporio Armani sneakersy, tenisky. Ak ste rodič, ktorý má pocit, že má k dispozícii len málo prírodných tradícií, stále môžete pre svoje dieťa urobiť veľa. S ním, nech ste kdekoľvek a bez ohľadu na vaše zdroje, sa stále môžete pozerať na oblohu na jej krásy úsvitu a súmraku, jej pohybujúce sa oblaky, jej hviezdy v noci. Môžete počúvať vietor, či už veje majestátnym hlasom lesom alebo spieva mnohohlasný refrén okolo odkvapu vášho domu alebo zákutí vášho bytového domu, a pri počúvaní môžete získať magické uvoľnenie pre vaše myšlienky. Stále môžete cítiť dážď na svojej tvári a myslieť na jeho dlhú cestu, na jeho mnohé premeny, z mora cez vzduch na zem. Aj keď ste obyvateľom mesta, môžete nájsť nejaké miesto, napríklad park alebo golfové ihrisko, kde môžete pozorovať tajomné migrácie vtákov a striedanie ročných období. A so svojím dieťaťom môžete premýšľať o záhade rastúceho semienka, aj keby bolo len jedno zasadené v kvetináči so zemou v kuchynskom okne.

Kvalitná obuv pre všetkých na prechádzky, trekingové topánky, Emporio Armani sneakersy, teniskyEmporio Armani obuv X4X264 XF532 00001 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani obuv X4X264 XN001 N480 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani obuv X4X264 XN001 N481 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani obuv X4X264 XN001 N644 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

A potom je tu svet maličkostí, ktorý sa vidí až príliš zriedka. Mnohé deti, možno preto, že samy sú malé a bližšie k zemi ako my, si všímajú a tešia sa z malých a nenápadných. S týmto začiatkom je ľahké sa s nimi podeliť o krásy, ktoré nám zvyčajne unikajú, pretože sa pozeráme príliš unáhlene, vidíme celok a nie jeho časti. Niektoré z najkrajších ručných prác prírody sú v miniatúrnom meradle, ako každý vie, kto použil lupu na snehovú vločku. Investícia niekoľkých dolárov do dobrého objektívu alebo lupy prinesie nový svet.

Pozerajte sa s dieťaťom na predmety, ktoré považujete za samozrejmé alebo nezaujímavé. Kropenie pieskových zŕn sa môže javiť ako lesklé drahokamy ružového alebo krištáľového odtieňa alebo ako trblietavé guľôčky alebo ako zmes liliputánskych skál, ostňov morských ježkov a kúskov slimačích ulít. Iné zmysly ako zrak môžu byť cestami rozkoše a objavovania a uchovávajú pre nás spomienky a dojmy.

Emporio Armani  tenisky X4X264 XN001 S137 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani   tenisky X4X264 XN001 S435 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani  tenisky X4X264 XN191 A041 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Emporio Armani tenisky X4X264 XN732 A222 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X264 Biele

Už skoro ráno sme si vychutnávali ostrý, čistý zápach dreveného dymu vychádzajúci z komína chaty. Dole na brehu sme si užili vôňu odlivu, tú úžasnú evokáciu kombinovanú z mnohých rôznych pachov, sveta morských rias a rýb a tvorov bizarného tvaru a zvykov, prílivov stúpajúcich a klesajúcich podľa stanoveného harmonogramu, obnaženého blata. byty a soľná námraza schnúca na skalách. Je to príval spomínanej rozkoše, ktorý prichádza s prvým nádychom tej vône, vtiahnutej do nozdier, keď sa človek vracia do mora po dlhej neprítomnosti. Čuch totiž takmer viac ako ktorýkoľvek iný má schopnosť vyvolať spomienky a je škoda, že ho tak málo používame.

Emporio Armani  tenisky X4X289 XM499 Q427 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X289 Biele

Emporio Armani  tenisky X4X316 XM741 M801 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X316 Biele

Emporio Armani  X4X537 XM678 N638 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X537 Biele

Emporio Armani  tenisky X4X537 XM678 Q825 Biela

Emporio Armani Tenisky
X4X537 Biele

Sluch môže byť zdrojom ešte dokonalejšieho potešenia, ale vyžaduje si vedomú kultiváciu. Ľudia mi hovorili, že nikdy nepočuli spev drozda lesného, hoci som vedel, že zvončekové frázy tohto vtáka zneli na ich dvoroch každú jar. Domnievam sa, že deťom možno pomôcť, aby o nich počuli množstvo hlasov, a to návrhmi a príkladom. Nájdite si čas na počúvanie a rozprávanie o hlasoch zeme a o tom, čo znamenajú, majestátny hlas hromu, vetrov, zvuk príboja alebo tečúcich prúdov. A hlasy živých tvorov: Žiadne dieťa by nemalo vyrastať bez toho, aby si nebolo vedomé jarného svitania vtákov. .

Nikdy nezabudne na zážitok zo špeciálne naplánovaného skorého vstávania a vychádzania v predvečernej tme. Prvé hlasy sa ozývajú ešte pred úsvitom. Je ľahké vybrať týchto prvých, osamelých spevákov. Možno niekoľko kardinálov vyslovuje svoje jasné, stúpajúce píšťalky, ako keď niekto volá psa. Potom pieseň belorítky, čistá a éterická, so snovou kvalitou spomínanej radosti. V nejakom vzdialenom kúsku lesa bič-chudobná vôľa pokračuje vo svojom monotónnom nočnom speve, rytmickom a nástojčivom zvuku, ktorý je takmer viac cítiť ako počuť.Dajte žene tie správne topánky a dokáže dobyť celý svet. Domovská stránka